Bestuur

Theo Oeyen

Functie: voorzitter
Telefoonnummer: +32 476 41 27 24
E-mail: theooeyen@gmail.com

 

Bart Ceunen

Functie: ondervoorzitter - interclubverantwoordelijke jeugd & volwassenen
Telefoonnummer: +32 474 54 46 98
E-mail: bart.ceunen@gmail.com

 

Ellen Ooms

Functie: recreatie
Telefoonnummer:
E-mail: 

 

Kirsten Bielen

Functie: Penningmeester
Telefoonnummer: +32 479 90 22 79
E-mail: kirstenbielen@telenet.be

 

Benny Ceunen

Functie: technische commissie
Telefoonnummer: +32 478 27 60 95
E-mail: benny.ceunen@gmail.com

 

Christa Conjaerts

Functie: jeugd
Telefoonnummer: +32 472 74 12 58
E-mail: cconjaerts@telenet.be

 

Frank Deswarte

Functie: jeugd - hoofdtrainer
Telefoonnummer:
E-mail: zwette@hotmail.com

 

Jochen Eerdekens

Functie: secrataris
Telefoonnummer: +32 473 86 93 73
E-mail: jochen.eerdekens@dvv.be

 

Annechien Heyligen

Functie: elit-verantwoordelijke - ledenbestand - sponsoring
Telefoonnummer: +32 474 58 25 51
E-mail: annechienheyligen@hotmail.com

 

Frederic Rayen

Functie: jeugd - ICT - webmaster
Telefoonnummer:
E-mail: frederic.rayen@hotmail.com

 

Pritty Reekmans

Functie: recreatie
Telefoonnummer: +32 488 38 42 21
E-mail: pritty.reekmans@live.be

 

Maarten Vanmol

Functie: recreatie - clubkampioenschap
Telefoonnummer: +32 476 49 12 52
E-mail: maarten.vanmol@telenet.be

 

Peter Vanoppen

Functie: jeugd - kidstennisverantwoordelijke
Telefoonnummer:
E-mail: peter_vanoppen@hotmail.com